Whatsapp Destek Hattı
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşattan çıkma yada tadilattan çıkma alanlar çok farklı boyutlarda ve makanlarda farlılıklar göstermekte temizlik istenecek alanlarla ilgili önümüze çıkaçak sorunlar ve çözümleri için farklı alanlar için farklı uygulamalarımızdan sizlere bilgiler aktaralım.
M2 alanları 5000 ve üzeri alanlarda tam donanamlı ekiplerimiz hizmet vermekte. yer zeminlerin m2 alanlarının büyük olması temizliğin çabukluğu ve sağlıklı olması bakımından farklı ebetlarda yüzey temizleme makineleri ve uygulamaları gerekmektedir, fırcalama ve vakumlamayı aynı anda yapan yerdeki alçı boya vb inşaat artıklarını ıslatma fırçalama ilaçlama ve vakumlamayı aynı anda yaparak hem zamandan hem iş gücünü azaltarak sizlere mekanlarınızı en hızlı ve temiz bir şekilde teslimi sağlanır.
insaat temizlik hizmetine farklı bır boyut kazandıran ay temizlik; üstün teknoloji buharlı temizlik makinaları ile inssat sonrasında sterlize edilmesi gerken banyo tuvalet ve mutfak gibi önemli noktalara buharlı temizlik uygulayarak yeni evinizde daha hicyenik daha temiz ve yaşanılır bir mekanla sizi karşılamak için egitimli ve profosyonel personeliyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir...

 

Eskişehir Web Tasarım