Whatsapp Destek Hattı
HAKKIMIZDA
Eskişehir temizlik Şirketleri 01/04/ 2000 tarihinde Eskişehir de faliyetlerine başlamıstır. Kurulusu itibariyle genç olan firmamız; kısa sürede Eskişehir başta olmak üzere sehrin ve ülkenin farklı noktalarında güler yüzlü hizmet anlayışı ve temizlikte profosyonelliğe verdiği önemi prensip edinmesi (her ev bir dünya en yaşanılır dünya temiz dünya ) anlayışı ile yola çıkarak kısa sürede sevilen ve marka haline gelen bir kurum olmayı başarmıstır.
Globalleşen dünyada değişimin ve farklılaşmanın zaruri bir gereksinim haline geldiği günümüzde; gelişen teknoloji ve yenilenen temizlik hizmet anlayışını. Gün ve gün takip ederek son teknoloji ile donatılmış makine teknik cihazlarımız ve eğitimli personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmeti en güncel haliyle ayağınıza getirmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Eskişehir ay temizlik şirketi:Bulunduğu sektörde Kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmaktır.Eskişehir temizlik şirketleri olarak sektöre gereken önemin verilmesini de eskişehir ay temizlik firmaları olarak desteklemekteyiz

Vizyonumuz

Eskişehir Ay Temizlik Şirketi: Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini birinci planda tutmak kaydıyla, en gelişmiş teknolojiyi ve ekipmanlarını takip ederek sürekli yenilenme ve yapılaşma içinde olan kuruluşumuz attığı her adımda daima mükemmeli hedeflemiştir.ESKİŞEHİR AY TEMİZLİK ŞİRKETİ: Bu amaç doğrultusunda tüketicilerine en kaliteli, güvenilir ve standartlarda uygun hizmeti sunmaktır.

 

Eskişehir Web Tasarım