Whatsapp Destek Hattı
Ofis Temizliği
Temizlik yapılacak alan tespit raporuna göre temizlik ekibi mutfak banyo wc, cam balkon yer, odalar koridor olmak üzere alan büyüklüğüne göre personel takviyesi yapılır.Tam Kapsamlı Temizlikte 2 bayandan oluşan ekibimiz hizmet vermektedir. Koltuk, halı, perde yıkama ve genel temizlik hizmetini kapsar. Ütü gerektiren işler için ekstra 1 personel Buzdolabı içi mutfak dolapları boşaltılması gardolap içleri boşaltılmasıda ekstra 1 personel gerektirir.
Mutfak bölümü dolap içlerinin boşaltılması temizliği ve tekrar yerleşimi, beyaz eşyaların temizliği (buzdolabı içi isteğe bağlı) duvarların silimi, ışıklandırmanın temizliği, yerlerin temizliği. Banyonun dezenfektesinin yapılması fayanların temizliği derz araları kreç söküçüyle beyazlatılması. Camlar mermerleri ve çerçevelerin temizliği.Balkon yer ve korkuluklarının temizliği yapılır. Odalarda tüm vitrin, masa, bilgisayar ve elktronik malzemelerin hepsi, sehpalar, etejerler, dolaplar içleri boşaltılarak (isteğe bağlı) ince temizliğine kadar yapılır. Yerler vakumlanarak süpürülüp ıslak zeminler köpük ve vakumlama yapılarak temizlenir derz araları kreç sökücüyle beyazlatılır.
Genel temizliğin yapılması hariçinde evde bulunan kumaş türü ürünler koltuk halı yemek masası sandalyeleri vb sanayi tipi yıkama makineleri ile yerinde yıkanır. 2 bayanlı ekipler malzemeli ve makineli hizmet vermektedir.
Tek kişilik uygulamalarımız sadece malzemelidir, Koltuk halı için makine mevcut değildir. Sabah saatlerinde servislerimiz evinize bırakır ve gün sonu 17:00 de evinizden alır. Tek bayanlı ekibimizde gün içerisinde genel temizlik yapar. Gündelikci tarzında genel ev temizliği uygulaması yapmaktadır. Eskişehirde ev temizliği denin ce AY Temizlik yanınızda

 

Eskişehir Web Tasarım